İç İşleri Bakanımız Süleyman SOYLU ziyaret etti

1962-1998 yıllarında, Bakanlığımızda görev yapan, Pretorya ve Yeni Delhi Büyükelçisi olarak, T.C. DEVLETİNİ temsil eden, merhum S.Cansen ONARAN’ın, ailenin sevilen çocuğu Ali ONARAN‘ın oğlu ve aynı zamanda, Sayın Bakanımızın yeğeni olan, İzmir Bornova Belediyesinde Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak görev yapan Sayın, Ömer Onaran ve teyzesi Akile ONARAN‘ ı Sayın İç İşleri Bakanımız Süleyman SOYLU ziyaret etti, Ziyaretinin nedeni yeğeninin ve teyzesinin Sağlık Sorunları yaşamasından dolayı olduğunu bildirdi.

Diğer yandan, CHP den Genel Başkan, Sayın Kemal KILIÇDAROĞLU‘nun en önemli danışmanlarından birisi de kuzeni, Sayın Ömer ONARAN‘ı ve kendisi için çok kıymetli olan ablası, Sayın Akile ONARAN‘ı ziyarette bulundu. Görevi gereği CHP de önemli makamda yer alan, Sayın Vekilimiz isminin açıklanmasını istemedi.

Etiketler:, , , , ,

İç İşleri Bakanımız Süleyman SOYLU ziyaret etti için yapılan yorumlar : 1 Yorum yapıldı


  1. Ahmet ONARAN  yorumladı. 00:19 - 20 / 11 / 2017:

    Ben avukatım amcaoğlum Ömer bey, ama bunu zaten kendisi
    biliyor. Nerden araştırdınız pes doğrusu, sıkıntılar çekmesine rağmen bunu dile getirmediğini biliyorum. Rahmetli Sami dedemizin vasiyeti, benim adımla bir yerlere gelmeyin oğlum kendi emeğinizle gelin diye söylemiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir